×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

В Закарпатській облдержадміністрації відбулася зустріч з експертами Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН

31 Травня 2021

31 травня 2021 року в облдержадміністрації відбулася зустріч з міжнародними (з Угорщини, Уругвая та Великої Британії) та національними експертами Регіонального представництва Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН для Європи та Центральної Азії (ФАО) щодо обговорення імплементації заходів проекту „Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення вартісного ланцюжка у сільському, рибному та лісовому господарствах”.

Під час зустрічі директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Юрій Лесьо розповів гостям про розвиток бджільництва, вівчарства, рослинництва, підтримку малих та особистих селянських господарств.

Начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації, Маріанна Готра поінформувала присутніх щодо перспектив розвитку сільського туризму та створення нових туристичних продуктів з використанням ресурсів фермерських господарств.

Найбільше експертів цікавили питання про необхідність інвестицій в розвиток сільськогосподарської галузі з метою збільшення доданої вартості, про комунікацію влади з фермерськими господарствами та про державну підтримку особистих селянських господарств.

Також, зацікавило поєднання сільського господарства з туризмом для створення привабливих туристичних локацій. Упродовж тижня, експерти будуть знайомитися з місцевими виробниками сільськогосподарської продукції та по завершенню буде проведено чергову зустріч щодо подальшої співпраці для успішної реалізації проекту.

shares