×
Галерея 3D тури Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Вільна екскурсія містом Ужгород

19 Вересня 2022
27 вересня щороку відзначається Всесвітній день туризму та день туризму в Україні.
З цієї нагоди Управління туризму та курортів Закарпатської обласної адміністрації вирішило організувати для всіх бажаючих вільну загальнооглядову екскурсію містом Ужгород! На наше запрошення її проведе відомий гід-екскурсовод Віктор Опаленик.
Протягом двох годин Віктор розповідатиме вам про особливі родзинки цього чарівного міста, покаже красоти осінньої природи та поділиться його багатим історичним минулим!
Екскурсія абсолютно безкоштовна! Разом з тим, кожен відвідувач має нагоду отримати від нас невеличкі презенти з символікою Закарпаття.
Збираємось 25 вересня, о 14.00, на площі Петефі біля пам’ятника.
Просимо всіх, хто бажає відвідати екскурсію попередньо зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/WdERnx2gBCQbgL7Z9
Реєстрація триватиме до 24 вересня включно.
Подія відбуватиметься в рамках тижня туризму на Закарпатті.
shares