×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Винні підвали сім’ї Урсти

23 Серпня 2020

Винні підвали сім’ї Урсти висічений кийками у підніжжі гори «Кертейс» в північно-східному напрямку від села Бене. Їх вік — понад 400 років. Глибина — від 5 до 25 метрів. Як наслідок, середньорічна температура повітря становить 10-12 градусів.
Південно-західні схили над підвалами, у недалекому минулому, були засаджені місцевими сортами винограду. На сьогодні всі вони знищені, ведуться роботи по відновленню насаджень.
Площа власних виноградників становить 4 гектари. В насадженнях сорти: Цвайгельт, Кадарка, Каберне Совіньйон, Біанка, Мускат Оттонель, Рислінг Рейнський.
Виноградники розташовані і ростуть в екологічно чистій зоні району, в урочищі «Мала гора», на висоті 200-250 метрів над рівнем моря. Гора оточена змішаним дубово-буковим лісом. У підніжжя гори, із північно-східному боку розташований єдиний на Закарпатті, більш ніж 300 річний дубовий праліс «Атак».
Унікальні грунтово-кліматичні та екологічні умови, південно-західні сприяють вирощуванню солодкого винограду.
Вирощування винограду максимально спрямована на біотехнологію. Заради якості, урожайність кожного куща обмежується до оптимальної.
Мікровиноробство, переробка винограду водиться за дідівською та кахетинською технологіями, спрямована на виготовлення високоякісних, марочних, високоекстрактивних вин. Видержка вин проходить в дубових бочках, не менше ніж 18 місяців.

 

с. Бене, вул. Ракоці, 206
тел.: +38 03141 5 62 28;
тел. моб.: + 38 066 211 39 17, 099 215 48 68, 066 707 77 73
e-mail: urstaivan@gmail.com
web-site: www.urstawine.com

shares