×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Винний підвал братів Параски

23 Серпня 2020

с. Бене, вул. Ракоці, 30
тел. моб.: + 38 050 073 74 71, 050 073 7488

Брати Гергей і Ласло Параски успадкували родинну справу після смерті їхнього батька Юрія, нагородженого свого часу Винним орденом.
Дегустація вин проходить у великій печері, вирубаній ще в 1920 роках полоненими італійськими солдатами. Її довжина сягає близько 17 метрів. Тут підтримується постійна температура 12–13 градусів тепла, завдяки чому зберігаються смакові якості вин. На пробу гостям пропонують сім сортів, а також знамените «Льодяне вино» з присмаком родзинок. «Льодяне вино» – сорт, побалувати яким себе можна далеко не щороку. Його виробництво – досить ризиковане заняття, адже матеріалом для напою-легенди стає перезрілий виноград, який не зривають з гілок доти, поки він не засохне до стану, близького до родзинок.
Кульмінацією дегустацій у винних підвалах родини Парасків є кагор. Це єдиний в Україні «правильний» кагор з більш ніж 400-річною історією рецепта. Напій відрізняється яскраво вираженою кислинкою, що у поєднанні з природною солодкістю утворює багатий густий смак. Слід, зазначити, що ні цукру, ні інших добавок тут не визнають. Післясмак віддає ароматом лісових ягід, який залишається надовго, а легка терпкість, зазвичай не притаманна кагору, обволікає піднебіння через 10-15 секунд після першого ковтка і тримається хвилину. На відміну від більшості пропонованих кагорів, цей можна пити в дозах 250-300 грамів, і відчуття нудотності не виникає.

shares