×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Велика Битва Різьбярів

1 Серпня 2018

З 30 липня по 4 серпня у смт Великий Бичків Рахівського району буде проходити Велика Битва Різьбярів. В останній день заходу (субота, 4 серпня) відбудуться фінальні змагання та визначення переможців. Цьогоріч у фестивалі беруть участь більше 20 різьбярів з різних куточків України.

Кожен з майстрів за допомогою бензопили та стамесок буде створювати унікальні фігури на «Алеї різьби», а в суботу 4 серпня учасники позмагаються між собою у фінальних змаганнях “Велика Битва Різьбярів”, де кожен з них за 4 години повинен буде створити фігуру з дерева. Також на гостей чекає концертна програма та виставка-продаж робіт народних промислів.
Програма фестивалю:

 

shares