×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Будинок вина «Берегвідек»

23 Серпня 2020

Будинок вина «Берегвідек» є справжнім музеєм виноградарства та виноробства. Тут розміщено стародавні знаряддя праці виноробів, різні бочки, які з стародавніх часів використовувались для зберігання цього неповторного нектару, а також свічки і камін. Дерев’яна обробка залу та експозиція визивають у відвідувачів відчуття мандрівки у часі, у епоху, коли виноробство набувало свого розвитку – у хатинку простого винороба краю.
Під час дегустації відвідувачі мають змогу дізнатися про історію виноробства на Закарпатті і, звичайно, посмакувати найкращі сорти закарпатських марочних вин, а саме: «Королівська Леанка», «Чорний доктор», «Токай фурмінт», «Кагор», «Сапераві» та інші, з них: 2 сорти білого, а інші – червоні вина. Саме тут пропонують скуштувати рідкісне біле сухе вино з чудовим ароматом півонії. На закуску подають сир і чорнослив. Тут також можна посмакувати оригінальні страви угорської кухні. Кожен бажаючий може придбати вподобаний сорт вина.

с. Яноші, вул.Головна, буд.78
тел. моб.: +38 050 264 42 33, 067 191 08 81
web-site: http://budinok-vina.com/

shares