×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Блогери, представники туроператорів та ЗМІ з різних областей України пізнавали Закарпатську Ужанську долину

7 Жовтня 2021

28-29 вересня, рамках тижня туризму на Закарпатті, був проведений інформаційно-пізнавальний тур місцями туристично-рекреаційної привабливості Ужанської долини для представників туристичних компаній з Києва, Тернополя, Одеси та Львова, блогерів та ЗМІ. Захід організовано Управлінням туризму та курортів Закарпатської ОДА у межах Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2021-2023 роки.

Учасники туру відвідали екоферму в Оноківцях, Невицький замок, лінію Арпада, наймальовничіший відрізок залізниці «Ужгород – Сянки» та покинутий тунель. Побували на традиційному лемківському весіллі в автентичній велосадибі «Bed&BikeDobraNuc» (с. Дубриничі), порелаксували в чанах рекреаційного комплексу «Ужанські купелі». А ще відвідали  церкву Покрови Пречистої Богородиці в селі Кострино та Лемківську садибу у Зарічеві.

Ужанську долину гості «спробували на смак» у кав’ярні Галини Репарюк, яка відтворює старовинні рецепти десертів, а нещодавно створила торт «Ужанська долина». Після смачної дегустації, у супроводі легендарного поштаря Федора Фекети (гіда Аліси Смирни) група познайомилась з історичним минулим міста Перечин у краєзнавчому музеї, де екскурсії поєднують з дегустаціями локальних страв, відтворенням традицій і фольклору. У  коворкінг-кімнаті музею власники фермерського господарства «Лавандова гора» Мирослава та Юрій Качури презентували свою продукцію та влаштували лавандову дегустацію.

«Цього року, крім ефірної олії, сиропів, косметичних засобів та виробів з сушеної лаванди, ми з 5 гектарів зібрали насіння. Тож маємо новинку. В Україні лавандове насіння ніхто, крім нас, ще не виробляє», – зазначив пан Юрій.

«Всю палітру смаків Закарпаття ми скуштували у легендарній корчмі «Підкова». Було надзвичайно смачно і весело. Власники дуже гостинні люди, видно, що вкладають душу у свою справу», –  розповідає Тетяна Грухіна, представниця туроператора «Рід Тур».

Завершився тур прогулянкою Хресною дорогою на горі Гурка. Це, за словами блогера Олени Шаталової, ідеальна селфі-локація, адже куди не стань, звідусіль неймовірні краєвиди.

«Мене приємно здивувала Ужанська долина. Раніше ми якось оминали її увагою, возили туристів в Ужгород, Мукачево. А тут, виявляється, поруч є так багато цікавого: і середньовічний  замок, і покинутий тунель,  і пам’ятки сакральної архітектури, і цікаві музеї, які творчо підходять до прийому гостей, і заклади з дуже смачною їжею, дегустаційні зали, купальні з мінеральною водою. А ще – краєвиди. Вони неймовірні. Туристи постійно прагнуть нових вражень, тож ми працюватимемо над відкриттям нових напрямків. Величезний плюс – дорога через Ужоцький перевал. Тепер вона чудова і це сприятиме туристичному розвитку території», – ділиться враженнями представник туристичного оператора «Гал-Круїз» Кирило Велган.

За словами начальниці Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанни Готри, цього року було багато зроблено для розкриття потенціалу Ужанської долини як туристично-привабливої території та її промоції на обласному рівні.

«Важливим є поширення інформації на загальнонаціональному рівні, адже ця територія багата на історико-культурну та природну спадщину,  гастрономічні та рекреаційні локації. Тут чимало виробників крафтової продукції, які практикують дегустації для туристів. Сподіваюся, що цей тур сприятиме зацікавленню туроператорів і туристів Ужанщиною», –  зазначила Маріанна Готра.

shares