×
Галерея 3D тури Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Блогери, представники туроператорів та ЗМІ з різних областей України пізнавали зимове Заакарпаття

13 Грудня 2021

В рамках спільного проекту Державного агентства розвитку туризму та Управління туризму та курортів Закарпатської облдержадміністрації, а також завдяки Програмі розвитку туризму та курортів Закарпатської області на 2021-2023 роки було організовано інформаційно-пізнавальний тур на зимову тематику місцями туристично-рекреаційної привабливості Закарпаття для представників туристичних компаній, блогерів та ЗМІ.

Тур тривав три дні, з 9 по 11 грудня, і охопив найкращі туристичні родзинки Закарпаття для зимового відпочинку. Серед учасників туру були представники з різних міст, зокрема з Києва, Одеси, тощо.

У перший день, 9 грудня, учасники насолодилися красотами міста Рахів, відвідали пивоварню Ципа та музей гончарства у Квасах. А завершили родзинкою Рахівщини – Драгобратом, підйомом на вершину Свидовця, автентичною чайною церемонією й вечірнім чаном із карпатських трав.

Ранок другого дня учасники зустріли на чарівному зимовому Драгобраті, разом з чашкою ароматної кави. Після чого направились до Нижнього Селища на дегустацію крафтової продукції і відвідали Селиську сироварню, Селиський рокаш та посмакували обідом у ресторані Гелета.

Наступним пунктом призначення другого дня стала одна з найгарніших принад зимового Закарпаття – Гірськолижний комплекс Пилипець. Досхочу намилувавшись неймовірними краєвидами Боржавської полонини, учасники вирушили до цілющих джерел санаторного комплексу «Квітка Полонини», в якому мали змогу відпочити після насиченого дня.

Ранок третього дня для учасників розпочався зі сходу сонця в засніженій Поляні. Після чого вони завітали до Мукачева на дегустацію смачного Закарпатського меду в «Медовий дім». Далі шлях лежав до відомого термального курорту – «Термальні води Косино», де учасники мали змогу насолодитися відпочинком в цілющих водах та помилуватися чарівними краєвидами Берегівщини.

Останньою атракцією туру стало знайомство з м. Ужгород. А саме з крафтовою продукцією «Закарпатської Палинчарні» та солодкою візитівкою кондитерської «Штефаньо».

Краса природи та туристична інфраструктура Закарпаття настільки вразила гостей, що мільйони підписників милуються Закарпаттям в Інстаграм та інших соцмережах уже декілька днів.

За словами начальниці Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА Маріанни Готри, цього року було багато зроблено для розкриття потенціалу зимового туризму на Закарпатті. Вона зазначила, що поширення інформації на загальнонаціональному рівні є надзвичайно важливим та висловила надію, що цей тур сприятиме зацікавленню туроператорів та туристів принадами зимового Закарпаття.

На проведення інформаційно-пізнавального туру було виділено кошти з Програми розвитку туризму та курортів Закарпатської області на 2021-2023 роки, що фінансується з обласного бюджету. Через проведення тендерної процедури організатором туру є ФОП Штефаньо М.А. , якому буде виплачено після виконання всіх умов договору 168999 грн.

shares