Всі новини

V Таврійський туристичний конгрес

18 – 20 травня 2018 року у с. Праві Саги (Олешківський район Херсонської області) на території кінного клубу «Grand Prix» відбудеться V Таврійський туристичний конгрес.

Захід проводиться з метою розвитку внутрішнього і в’їзного туризму, покращення міжрегіональних партнерських відносин між учасниками туристичного ринку, представлення туристичних можливостей Херсонщини.

Програмою передбачаються ділові зустрічі, робота демонстраційних та бізнес-майданчиків, презентаційні заходи, інноваційні атракції в туризмі, тематичні фотовиставки, фестиваль вуличної їжі Spring Fest, експозиції виноробних підприємств Таврії з презентаціями-дегустаціями, а також презентаційний тур привабливими туристичними об’єктами Херсонщини.

До участі у Конгресі запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, туристичного бізнесу (туристичні оператори, готельєри, ресторатори), активні громадські діячі та організації для обговорення актуальних питань міжрегіонального співробітництва щодо розвитку туристичної галузі.

Контактні особи:

Павло Ярмій, тел. +38 (050) 318 16 81, e-mail: payrmiy@gmail.com.

Вікторія  Кулакова, тел. +38 (095) 946 01 58

Author


Avatar