×
Галерея Про Закарпаття Календар подій Туристичні новини Анонси Активний туризм Природні території та природні дива Дегустаційні зали та виробники еко-продукції Історико-архітектурні об'єкти Зимове Закарпаття Смачне Закарпаття Квітуче Закарпаття MICE-туризм Де оздоровитись? Де зупинитись? Туристично-інформаційні центри Туристичні оператори Туристичні маршрути Як доїхати Нормативно-правова база Закарпатський словничок Зворотній зв'язок

Замки Закарпаття

Закарпатські замки збудовані у різні епохи різними правителями, різними народами.

Серед найпопулярніших сьогодні королівські (Ужгородський та замок Паланок) та лицарські замки (Квасівський та Бронецький замки).

На території Закарпаття знаходяться будівлі і руїни дванадцятьох середньовічних замків, по яких, відповідно, і прокладатиметься маршрут: Ужгородський, Мукачівський, Невицький, Середнянський, Чинадіївський, Бронецький, Квасівський, Боржавський, Королевський, Виноградівський, Хустський та Вишківський замки.

Всі замки втратили своє первинне функціональне призначення, а від більшості з них лишилися руїни, проте такий маршрут дозволяє насолодитися чудовими краєвидами, поєднати різні способи пересування, не обмежує туриста по фізичній підготовці, віку та інтересах.

 

shares