Всі новини

IV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку

З метою об’єднання молоді задля формування активізації громадянської позиції, обміну досвідом між молодіжними лідерами, створення сприятливих умов для розвитку молодіжної сприятливої політики і самореалізації української молоді, підготовки до Всесвітнього дня прибирання, що відбудеться 15 вересня в 150 країнах, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним громадським рухом «Let’s Do It! World» за підтримки Міністерства молоді і спорту України, проводить «IV Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку» 18 травня 2018 року в місті Ужгород. 

До організації заходу долучилися Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА?  Агенція Розвитку Ужгорода та Закарпатська Молодіжна Рада / Zakarpattia Youth Council . 

До участі у заході запрошено представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, активістів молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, районні координатори та волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійників, донорів.

Запрошуємо Вас стати учасником «Всеукраїнському молодіжному форумі взаємодії та розвитку», що відбудеться 18 травня 2018 року о 10:00 (реєстрація з 09:45-10:00) у приміщені Обласної державної адмінстрації, м.Ужгород, площа Народна 4, малий сесійний зал.

Головний організатор: Мария Трелис (050 979 92 20)

Author


Avatar