Всі новини

На Закарпатті побільшає стоянок і вказівників для туристів

У Закарпатській області планують облаштувати туристичні стоянки, чотири в’їзди в область та встановити дорожні інформаційні знаки до історико-культурних пам’яток та туристичних об’єктів краю.

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк та начальник управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Любов Когуч разом з керівниками громад Міжгірського та Воловецького районів оглянули місця для розміщення туристичних стоянок, які планується встановити в межах реалізації проєкту “Розвиток туристичної інфраструктури Закарпатської області через покращення навігаційних елементів та встановлення туристичних стоянок.

Зазначається, що під час огляду місць для облаштування стоянок, окрім наявних вільних площ, враховувалися ще й логістична складова до туристичних об’єктів, туристичні потоки та перспективи розвитку туристичної сфери громад. Також вищезазначеним проєктом передбачено облаштування чотирьох в’їздів в область та встановлення 50 дорожніх інформаційних знаків до історико-культурних пам’яток та туристичних об’єктів краю.

Реалізація проєкту передбачена коштом державного бюджету в межах програми “Підтримка регіональної політики України” та обласного бюджету в межах реалізації заходів “Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки”.

Author


Avatar