Всі новини

Щонайменше до 23 квітня: Держтуризму порадило українцям перебронювати закордонні тури, а туроператорам – не продавати нові

В головному туристичному відомстві констатують, що термін 23 квітня не остаточний і може бути продовжений відповідно до епідеміологічної ситуації в світі.

Державне агентство розвитку туризму України порадило туристам перебронювати придбані тури в інші країни щонайменше до 23 квітня 2020 року, а туроператорам – максимально сприяти їм у цьому та не продавати нові тури на найближчий місяць.

Про це йдеться у рекомендаціях Держтуризму, опублікованих на офіційній сторінці відомства в Facebook.

Зокрема, у відомстві нагадують, що через поширення коронавірусу COVID-19 у всьому світі, іноземні держави продовжують реалізовувати заходи щодо обмеження в’їзду та перебування нерезидентів на свою територію, запроваджуються різноманітні заходи безпеки, які в будь-який момент можуть бути посилені, залежно від ситуації в країні. За таких умов планування закордонних візитів і відпочинку за межами України є невиправдано ризикованим та може загрожувати життю і здоров’ю українців. При цьому у головному туристичному відомстві країни нагадують, що з 24 березня в Україні зачинені усі аеропорти, крім «Борисполя», а самих українців не випускають з країни авіатранспортом з туристичною метою.

Враховуючи викладене, Державне агентство розвитку туризму рекомендувало громадянам звернутися до туристичних операторів із проханням перебронювати заплановану поїздку на більш пізній термін. Разом з тим туроператоам рекомендовано надати туристам максимальне сприяння у перебронюванні візитів. «Окремо рекомендуємо призупинити продаж нових турів з датою початку подорожі щонайменше до 23 квітня 2020 року та перенести тури на цей період на пізніші дати (термін може бути продовжено відповідно до епідеміологічної ситуації в світі)», – йдеться у повідомленні.

У випадку виникнення будь-яких запитань у відомстві просять звертатись на електронну адресу tourism@mkms.gov.ua.


Author


Avatar