Всі новини

Кабмін встановив обмеження на ціни авіаквитків на період карантину

Таке рішення було ухвалено ввечері 16 березня на позачерговому засіданні уряду.

Кабінет міністрів України встановив обмеження на ціни авіаквитків на час карантину, запровадженого для запобігання поширенню в країні коронавірусної інфекції.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, присутній ввечері 16 березня на позачерговому засіданні уряду.

«Мінінфраструктури на період проведення заходів, спрямованих на запобігання, виникнення та поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS = CoV-2, встановлює граничні тарифи на послуги з авіаційних перевезень пасажирів, які здійснюються авіакомпаніями у міжнародному та внутрішньому сполученні, що надаються громадянам України з метою їх повернення на територію України», – йдеться в тексті постанови, яке оприлюднив депутат.

Довідково:  17 березня 2020 року з 00:00 Україна скасувала всі міжнародні регулярні пасажирські рейси – авіа-, залізничні й автобусні. Це обмеження діятиме як мінімум до 3 квітня. Такі безпрецедентні заходи запровадили для недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19.

Author


Avatar