Всі новини

Туристичний потенціал Закарпаття представлено у Мілані та Празі

Минулого тижня туристичний потенціал Закарпатської області представлено відразу на двох міжнародних туристичних заходах.

Так, з 9 по 11 лютого на одному з найбільших туристичних салонів Європи ,,Milano Bit 2020” у м. Мілан (Італія) та з 13 по 16 лютого на 29-й Міжнародній туристичній виставці ,,HOLYDAY WORLD” у м. Прага (Чехія).

На виставці у Мілані туристичні можливості України представляла національний експерт проекту ЄС «Підтримка системи розвитку географічних зазначень в Україні» Олена Мотузенко.

На українському стенді було представлено концепцію системи доріг вина і смаку України та пілотний проєкт ,,Дорога вина і смаку Української Бессарабії”, а також презентовано сувенірну карту та каталог туристичних маршрутів Закарпаття.

Варто зазначити, що італійські туроператори проявили зацікавленість до співпраці з представниками України щодо організації турів, у тому числі еногастрономічних.

Завдяки тісній співпраці між представниками Закарпатської облдержадміністрації та Пардубіцкого краю Чеської Республіки, туристичний потенціал нашої області було представлено на  29-й Міжнародній туристичній виставці ,,HOLYDAY WORLD” у м. Прага (Чехія).

На запрошення колег із Чеської Республіки, Закарпатська область презентована на  спільному стенді Пардубіцького та Краловеградецкого краю,  окремою стійкою ,,Zakarpattia”.

Спільно із представниками облдержадміністрації, свої туристичні можливості представили і суб’єкти туристичної діяльності Міжгірщини. Зокрема участь у чеській виставці взяли: ,,Гранд Готель Пилипець” (с. Пилипець), туристичний оператор ,,Ажіо-тур” та сільська садиба  ,,Жандармська управа” (с. Колочава).  

На виставці відбулась зустріч представників облдержадміністрації з гетьманом Пардубіцького краю Мартіном Нетолицьким та гетьманом Краловеградецкого краю Їрі Штепаном, під час якої обговорено  напрямки подальшої співпраці у галузі туризму між Закарпаттям,  Пардубіцким та  Краловеградецкого краями. 

Також, за робочою стійкою ,,Zakarpattia” було презентовано та поширено промоційно-інформаційну продукцію про Закарпаття чеською та англійською мовами:  ,,Jarní Zakarpatí”,,Česká turistická trasa”, ,,Calendar of  Zakarpattia tourism events for 2020”, ,,10   Zakarpattia’s tourist treasures”,  ,,Tourist trails of Zakarpatia”.


Author


Avatar