Всі новини

Учасників туристичного ринку об’єднає нова cаморегулівна організація

Комунікаційним майданчиком саморегулівної організації туристичних компаній може стати майбутній єдиний туристичний портал України.

В Україні буде створена саморегулівна організація з контролюючими функціями, яка об’єднає учасників туристичного ринку. Про це повідомив народний депутат України, голова підкомітету з питань туризму і курортів Верховної Ради України Дмитро Нальотов під час зустрічі з туристичною громадськістю в київському Travel Hub.

За словами депутата, в новому законі про туризм, який зараз розробляється в підкомітеті, буде передбачене делегування частини виконавчих функцій держави саморегулівним організаціям.

“Виписуючи закон про туризм, ми стикнулися з необхідністю створення саморегулівної організації. Ми би дуже хотіли, щоб така саморегулівна організація з’явилася, оскільки зараз на ринку ми такої дієвої організації не бачимо. Фундаментом для неї в законі буде передача їй деяких виконавчих і контролюючих функцій”, – сказав Нальотов.

 

При цьому депутат підкреслив важливість того, щоб нова організація не стала монополістом на ринку і працювала тільки на благо туризму.

“Думаю, за цим майбутнє. Це зручно і для держави, і для бізнесу. Саморегулівна організація завжди в тренді – вона розуміє, що відбувається на ринку. Це живий організм, який дозволяє галузі бути на хвилі”, – переконаний Нальотов.

Він також припустив, що комунікаційним майданчиком цієї організації може стати єдиний туристичний портал України, над розробкою якого працюватиме нове Держагентство розвитку туризму.

“Мені б хотілося, щоб це була не просто візитна картка України, а справжній портал, центр спілкування, де відбувається комунікація туриста з тупоператором, бізнесу з владою. Щоб це стало основною для саморегулівної організації. Щоб на ньому було життя. Звісно, там повинні рекламуватися наші найкращі турпродукти, там повинні рекламуватися наші найкращі туркомпанії”, – підкреслив Нальотов.

На його думку, діяльність саморегулівної організації може частково фінансуватися за рахунок держбюджету.


zruchno.travel 

Author


Avatar