Всі новини

85-й Міжнародний сільськогосподарський ярмарок у м. Новий Сад (Республіка Сербія)

За інформацією Українсько-Сербської ділової палати, у період з 15 по 21 травня 2018 року у м. Новий Сад (Республіка Сербія) відбудеться 85-й Міжнародний сільськогосподарський ярмарок – найважливіша подія агробізнесу в Південно-Східній Європі.

Найзначніші сегменти ярмарку – виставка сільгосптехніки; національна виставка тваринництва; виставка органічних продуктів; міжнародні ділові зустрічі; колективнi виставки країн-учасниць; оцінка якості продукції та послуг; бізнесові зібрання, презентації, майстерні, супровідні програми.

Минулого року на ярмарок завітало близько 140 тисяч відвідувачів. Було 1500 експонентів з 60 країн, учасники мали чудові результати прямого продажу, укладено численні договори. Одна з особливостей ярмарку – велика кількість офіційних візитів з усього світу, активна ділова та дипломатична діяльність з супроводом економічних делегацій, та інформаційне висвітлення з боку більше тисячі акредитованих журналістів. На цьому престижному ярмарку компаній з України було дуже мало.

Крім індивідуальної участі компаній, для України пропонується колективна виставка, створення національного стенду або стенду українських областей за участi компаній, галузевого міністерства та державних інституцій, бізнес асоціацій, що надасть можливість представити не тільки аграрний компонент, а й економічний, туристичний потенціали, культурну спадщину і подібне. Країнам з колективною виставкою надаються спец пропозиції, зокрема статус “Країна-партнер”, що має свої переваги.

Щодо питань участі звертайтесь на електронну пошту: ukrsrbchamber@gmail.com.

Контактний телефон представника президента палати в Україні +38 (097) 318-34-79.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Author


Avatar