Всі новини

Історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле. Шлях до Європи»

8 червня 2019 року на межі двох областей: Запорізької та Донецької, на березі водосховища, в межах охоронної зони Українського степового природнього заповідника «Кам’яні» могили» поблизу с. Назарівка Нікольського району Донецької області, проводитиметься  історико-культурний фестиваль-реконструкція «Дике поле. Шлях до Європи».         
                      

У програмі фестивалю передбачаються: реконструкція історії України у різних історичних періодах (скіфська, княжна, козацька доби та доба відродження незалежності), показові виступи клубів реконструкторів, національні традиційні козацькі змагання, презентація старовинних та національних страв, вернісаж і майстер-класи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва (з продажем власних виробів), конкурсно-розважальні програми для дітей, спортивно-розважальна програма, степовий університет, фестиваль повітряних зміїв, концерт кращих колективів області та гостей фестивалю,  вечірній показ сучасних українських фільмів під відкритим небом, фаєршоу тощо.

До участі реконструкторів історичних подій, ремісників, майстів народних художніх промислів та кращі творчі колективи регіонів України взяти участь у культурно-мистецьких заходах фестивалю.

Заявки для участі у фестивалі приймаються до 20 травня 2019 року на електронну адресу управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації: kul.d@dn.gov.ua.Author


Avatar