Всі новини

Інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

Щорічний  інвестиційний   форум  «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» проходитиме  10 жовтня 2018 року у приміщенні культурно-історичного комплексу “Совине гніздо” (вул. Ференца Ракоці,2 м. Ужгород).

Темою цьогорічного форуму визначено розвиток виноградарства та виноробства на Закарпатті, а сам він працюватиме у форматі трьох панельних дискусій: «Законодавчі можливості: вирішення актуальних питань виноробної галузі», «Вино та винні дегустації: як правильно сформувати туристичний продукт на прикладі Закарпатської області», «Міжнародний досвід у виноробстві та продажах: практичні кейси». 

Проведення форуму дасть можливість привернути додаткову увагу європейської ділової спільноти до торговельно-економічних можливостей області та економічно-інвестиційного потенціалу.

Під час форуму представники райдержадміністрацій також презентуватимуть інвестиційні проекти у різних сферах.

Завданням форуму є визначення конкретних проблемних питань у сфері залучення інвестицій та пошуку шляхів їх вирішення.

Запрошуються представники: дипломатичного корпусу іноземних держав, виноробних регіонів України, торгово-промислової палати,  інвестиційних фондів, бізнесових кіл, банківських установ, керівники провідних підприємств краю, винороби, керівники державних підприємств радгоспів – заводів тощо.

Зареєструватись можна на сайті Форуму за посиланням: http://invest-forum.com.ua.

Author


Avatar