Всі новини

Ювілейний концерт гурту «Рокаш». 10 років на сцені!

20 жовтня в закарпатському обласному музично-драматичному театрі (м. Ужгород) прогримить драйвовий і самобутній підкарпатський рок у виконанні відомого гурту «Рокаш»! Не пропустіть найгарячіший з усіх осінніх вечорів!

На концерті прозвучать усі хіти унікального колективу, а також нові роботи закарпатського гурту. Як завжди, буде яскраво, драйвово і тільки якісне звучання! Українська рок-сцена до 2008 року не могла запропонувати досвідченому слухачеві такого музичного продукту, яким пригощає публіку Рокаш.

Незвичайне поєднання року та фольклору, виключно закарпатські тексти і приголомшливі авторські аранжування – все це проникає глибоко в душу, де пускає чіпкі і сильні корені. У підсумку – аншлаги на живих виступах гурту, справжні та сильні емоції у слухачів в залі!

10 років творчості принесли групі та її шанувальникам десятки пісень, які увійшли в 4 альбоми та майже 30 відеокліпів! Рокаш є бажаним гостем великих музичних фестивалів, включаючи «Файне Місто», «Країна Мрій», Atlas Weekend, Bytowska watra (Польща) та інших. Нещодавно колектив провів успішні гастролі в Канаді, співпрацює з відомими артистами і музикантами. Побачимося!


Author


Avatar