Всі новини

Що відвідати та як провести час у Закарпатті на квітнево-травневі вихідні!

Ви все ще думаєте як провести час на вихідні? Не думайте, адже організатори культурно-масового відпочинку вже подумали за Вас! Отож, ловіть:

         27-29 квітня  у м. Ужгород на набережній Незалежності  відбудеться фестиваль-ярмарок «АгроСакураФест-2018». На ярмарку представлять різноманітну продукцію фермерських господарств області, саджанці дерев, мед, сири, напої провідних закарпатських виноробів тощо. Гостей та учасників фестивалю розважатимуть концертною програмою та частуватимуть традиційними закарпатськими наїдками.

         29-30 квітня шато «Чизай» відчиняє свої двері для усіх бажаючих ближче познайомитися з Закарпатськими винами та особливостями їх виробництва!

На Вас чекає приємна атмосфера у колі друзів, легка музика, цікаве спілкування із знавцями своєї справи, екскурсія по Шато Чизай, лекції про виноробство від дипломованого сомельє, цікаві конкурси від професійного ведучого, розіграш подарунків і, звичайно, келих вина в дуеті із закарпатськими смаколиками!

До речі, CHATEAU «CHIZAY» ПРИГОЩАЄ ВИНОМ!

         Для поцінувачів гастрономічного туризму цікавим стане  «6-ий Чемпіонат Бограча!, який відбудеться 30 квітня на території оздоровчо-рекреаційного комплексу «Термальні води «Косино»  (Берегівсий район).

         А для тих, хто прагне не тільки гострих, але й гарячих відчуттів радимо відвідати найгарячішу подію України – Міжнародний фестиваль вогняного мистецтва та шоу-програм «FIRE LIFE FEST». Відвідувачі заходу зможуть побачити шоу артистів з Німеччини, Франції, Білорусії та інших країн, а також виступи театрів вогню з усієї України. 

         Також, варто зазначити, що наразі у Закарпатському облмуздрамтеатрі ім. братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв триває ІІ фестиваль камерного театрального мистецтва (до 30 квітня) та Дні нового національного кіно  у великій залі ректорату  ДВНЗ «УЖНУ»( до 27 квітня).

*У статті можливі доповнення!

Author


Avatar