Всі новини

Щодо участі Закарпаття у 24-й Міжнародній туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА – подорожі та туризм»

Упродовж 28-30 березня 2018 року Закарпатська область презентувала туристичний потенціал загальнообласним стендом „Закарпаття туристичне” на   24-й Міжнародній туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» у м. Києві.
Промоційні матеріали про Закарпаття представляли представники Закарпатської облдержадміністрації, туристично-інформаційного центру  м. Мукачево, торгової марки «Бірок» (м. Мукачево), ТОВ санаторію-профілакторію «Теплі води» (с. Велятино, Хустський р-н), «Гранд готель «Пилипець» (с. Пилипець, Міжгірський р-н),  туристичні оператори «Ажіо-тур»  (с. Колочава Міжгірський р-н)  та «Батерфляй тревел» (м. Ужгород).  
Відвідувачам стенду «Закарпаття туристичне» були цікаві туристичні пропозиції нашого краю. Найбільше зацікавленості було стосовно настання періоду цвітіння сакур та нарцисів, оздоровлення у санаторіях та на термальних басейнах краю, а також про наші гастрономічні продукти (вино, сири, мед, равлики тощо).
Стенд Закарпатської області відвідали і представики департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Упродовж трьох днів на демозоні було презентовано відеоролики про туристичні продукти краю та проведено дегустації вина та м’ясних продуктів, а також конкурси щодо впізнаваності туристичних об’єктів краю та на знання діалектичних висловів Закарпаття.
Другий день виставки порадував насиченою і цікавою діловою програмою у якій прийняли участь представники від Закарпаття.
На засіданні за круглим столом про «Інфраструктурні рішення для розвитку туристичних територій (кемпінги, рекреаційні зони, облаштування туристичних маршрутів та екостежок») йшлося про планування кемпінгів та рекреаційно-відпочинкових об’єктів, технології модульного мобільного будівництва у зеленому туризмі, облаштування туристичних маршрутів та екостежок.
Крім того, під час проведення круглого столу «Презентація Національної програми лояльності «Турист України». ПриватБанк, НТОУ, VISA» йшлося про проект «Турист України», який є платіжною Платформою з механізмом здійснення онлайн бронювання; готові онлайн інструменти бронювання туристичного продукту і шляхи ефективного залучення нових клієнтів для туристичних об`єктів на порталі «Zruchno.travel» та про інші інноваційні сервіси.
Разом з тим, варто відзначити, що 2018 рік – це рік гастрономічного туризму, то ж і круглий стіл на тематику: «2018 – рік гастротуризму» виявився надзвичайно цікавим та пізнавальним. У зазначеній панельній дискусії взяли участь 25 спікерів, а саме: кращі ресторатори, винороби, гастроексперти, організатори гостро-фестивалів, бармени,  керівники фермерських господарств, туроператори та тур агенти, екскурсоводи, туристично-інформаційні центри та асоціація гідів.
Говорили про якісну та екологічну їжу, винну, ресторанну та барну культуру, фестивалі та гастросувеніри, а також про брендинг території через їжу.
У третій день виставки Спілкою сприяння сільського зеленого туризму в Україні та департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації було підписано Меморандум про консолідацію зусиль у сфері популяризації сільського зеленого туризму та впровадження стандартів «Українська гостинна садиба».
 

Author


Avatar