Всі новини

Херсонський міжнародний економічний форум «Таврійські горизонти»

21 вересня 2018 року у м. Києві відбудеться Херсонський міжнародний економічний форум «Таврійські горизонти».

         У фокусі цьогорічного Форуму – проекти з розбудови туристичної інфраструктури за кращими світовими практиками, аграрні інновації та вигідні пропозиції в галузі переробки сільськогосподарської продукції. Стратегічна сесія заходу проводитиметься під гаслом «Інвестиції на кордоні» та буде  присвячена стану реалізації економічних реформ, зокрема в частині захисту інвестицій, де на державному рівні обговорюватимуться питання щодо відновлення іміджу прикордонних регіонів як безпечної території для проведення бізнесу.

         Інші напрямки, які будуть представлені на Форумі – е концепція розвитку Херсонщини як території зелених технологій, проекти державно-приватного партнерства, презентація обʼєктів, що підлягають приватизації, урбаністика та креативна економіка, огляд інвестиційних проектів іі стратегій об’єднаних територіальних громад Херсонської області.

         Форум є постійно діючим бізнес-майданчиком, який дозволить обмінятися досвідом, сформувати стратегію подальшого розвитку міждержавної та міжрегіональної співпраці, визначити перспективні напрямки спільних дій, а також стане місцем зустрічі представників державних та місцевих органів влади, дипломатичного корпусу, експертів міжнародних фінансових організацій,  всеукраїнських та зарубіжних компаній, інвестиційних фондів, засобів масової інформації, громадських діячів і науковців.

         За додатковою інформацією звертайтесь до організаційного комітету Форуму за тел.: (0552) 22 57 68 або ел. адресою: tavrianhorizons@gmail.com.

         Реєстрація учасників та проект програми на офіційному веб-сайті Форуму: http://www.tavrianhorizons.in.ua

Author


Avatar