Всі новини

На Закарпатті відбувся інформаційно-пізнавальний скаут-тур для українських та іноземних режисерів

У рамках Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті, у період з 24 по 27 вересня, відбувся професійний  інформаційно-пізнавального скаут-тур для українських та іноземних режисерів, операторів і продюсерів. Даний захід проводиться вже вдруге (перший такий відбувся у 2018 році) та організований на виконання заходів Прграми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2016-2020 рр.

 Організатори туру: департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА  спільно з ГО «Закарпатська фільмкомісія».


За три дні учасники туру мали змогу оглянути туристичні локації Виноградівського, Берегівського і Хустського районів.

Учасники відвідали Термальні Води «Косино», побачили виноградники виноробної компанії «Chizay», проїхалися Боржавською вузькоколійкою та  побували в с. Шаланки та Хмільник Виноградівського району, відвідали старовинну церкву в с. Данилово Хустського району, оглянули архітектуру австро-угорського періоду у м. Берегово, чеський квартал м. Хуст та декілька мостів (віадуків) через р. Тиса.

Варто зазначити, що під час  таких інформаційних турів, продюсери разом з режисерами та операторами підбирають потенційні локації для проектів, які вже знаходяться у кіновиробництві. У останній день проходження туру, у м. Ужгороді був проведений кастинг і навіть відібрано акторів для одного з кінопроектів.

Тож маємо велику надію, що вже незабаром у місцях, які наші учасники відвідали в рамках туру, розпочнуться зйомки нового кіно.

ФОТО:
https://www.facebook.com/TranscarpathianFilmCommission/posts/392870494710950
https://www.facebook.com/TranscarpathianFilmCommission/posts/393499267981406

ВІДЕО:
https://youtu.be/GuKk8cl5PZ8
https://youtu.be/X6qWY0cr6aw
https://youtu.be/kmqrQuudm5w

Author


Avatar