Всі новини

У області відбувся одноденний мілітарі-тур: «Місцями Першої світової війни»

У рамках реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки, 02 грудня 2018 року в області відбувся одноденний мілітарі-тур: «Місцями Першої світової війни».

Участь у турі взяли слухачі курсів професійної перепідготовки військовослужбовців Збройних сил України та інших силових структур, звільнених у запас, а також членів їхніх сімей. Протягом трьох місяців вищезазначені представники вивчали менеджмент туристичної та готельно-ресторанної сфери. Зазначені курси реалізувались у рамках програми «Україна – Норвегія».

Мілітарі-тур проходив Перечинським і Великоберезнянським районом. Учасники туру і можливо майбутні туристичні оператори, ознайомились з історичними пам’ятками та місцями поховань воїнів, що загинули у Першу світову війну. Крім того, були оглянути укріплення споруджень лінії «Арпада», які будувались вже у роки Другої світової війни.

Крім військової теми учасники туру оглянули і інші туристичні принади регіону: церкви та історичні пам’ятки.

Родзинкою виїзду стало відвідання сироварні Перечинська мануфактура, що декілька років тому з маленького хобі у сталий бізнес зробив правоохоронець Алексей Синельников. Крім цікавої розповіді про етапи створення власної справи від власника, слухачам запропонували дегустацію смачної продукції сироварні.

Спланували та провели виїзд досвідчені туризмознавці та екскурсоводи Закарпаття Федір Шандор, Янош Мешко та Орест Когут.

Author


Avatar