Всі новини

У містах Тячів та Рахів відбулися чергові семінари-навчання: «Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху»

На виконання «Програми  розвитку туризму і курортів у Закарпатській області  на 2016-2020 роки» 17 жовтня у  м. Тячів та 18 жовтня у м. Рахів відбулись чергові семінари-навчання «Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху» для господарів сільських садиб, які мають намір працювати у сфері зеленого туризму. Під час семінарів основну увагу учасників  було зосереджено на основні засади створення та функціонування сільської садиби, правові підстави надання послуг у сільському туризмі.

Про  європейські вимоги до послуг садиб, а також про умови їх сертифікації та категорізації в Україні розповів голова Івано-Франківської обласної спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні Горішевський Павло Анатолієвич. Корисними для присутніх стали відомості щодо інформаційних технологій, реклами та просування послуг, туристичного продукту на ринку.

Про можливості використання природних умов, місцевих принад  районів для промоції та створення індивідуального стилю, екологічного спрямування діяльності сільської садиби розповіли старший викладач кафедри туризму факультету туризму та міжнародних комунікацій вищого державного навчального закладу «Ужгородський національний університет» Кривенкова Руслана Юріївна та голова обласного осередку сільського туризму Пранничук Богдан Дмитрович.

Цінним досвідом  та покроковими рекомендаціями щодо створення та діяльності сільської садиби поділився керівник Рахівського агенства агротуризму Хома Василь Михайлович. Наступний семінар для власників сільських садиб Хустського району відбудеться у м. Хуст 25 жовтня 2018 року. Запрошуємо до участі всіх  бажаючих! Реєстрація ТУТ
Author


Avatar