Всі новини

«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на новий потяг до Словаччини

Акціонерна компанія «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на рейс за маршрутом Кошице (Словаччина) – Мукачево – Кошице, які почали курсувати з 9 червня поточного року.

 

Як повідомили в прес-службі «Укрзалізниці», вартість квитка еквівалентна 7,5 євро, проїзні документи можна придбати в міжнародних касах.

Згідно з повідомленням, щодня за цим маршрутом по євроколії курсуватимуть два дизель-поїзди ZSSK.

Зокрема, поїзд № 960/961 Кошице – Мукачево відправлятиметься о 09:10 і прибуватиме в Мукачево о 14:00. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 14:54 і прибуватиме в Кошице о 18:13.

Поїзд № 962/963 Мукачево – Кошице відправлятиметься о 12:01 і прибуватиме в Кошице о 16:42. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 18:20 і прибуватиме в Мукачево о 21:33.

Під час маршруту заплановані зупинки на станціях Чоп-Пасажирський та Чієрна над Тисою.

 «У Мукачеві ці поїзди матимуть зручні стикування з поїздами практично до всіх регіонів України. Зі словацького боку будуть зручні стикування з поїздами «Інтерсіті» та нічними поїздами до Праги, Братислави та інших міст ЄС», – цитує прес-служба директора департаменту організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень «Укрзалізниці» Олександра Красноштана.

 У прес-службі підкреслили, що розклад поїздів вказано за місцевим часом.

Author


Avatar