Всі новини

Туристичний потенціал Закарпатської області було презентовано упродовж трьох днів під час участі у 26 Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM’2019, м. Київ

2-4 жовтня 2019 року у м. Київ учасниками на стенді  «Zakarpattia»  було представлено заклади розміщення та харчування туристів, об’єкти оздоровлення і відпочинку та гірськолижні туристичні об’єкти. Зокрема, спільну участь у виставці представники облдержадміністрації розділили з готель «Катерина» та гірськолижний комплекс «Ведмежа» (с. Поляна Свалявський р-н), «Гранд готель Пилипець» (с. Пилипець, Міжгірський р-н), оздоровчий комплекс «Жайворонок» (м. Берегово), готельно-ресторанний комплекс «V&P», готель «Андреналін» (полонина «Драгобрат» Рахівський р-н).

 Крім того, учасниками традиційно було проведено дегустацію сирів та вин Закарпаття. Відвідувачі закарпатського стенду могли знайти пропозицію як для  активного, сімейного, корпоративного відпочинку так і для організованого відпочинку туристичних груп різної вікової категорії. Під час виставки постійно транслювалися відеоролики про туристичний потенціал Закарпаття.

Для відвідувачів стенду «Zakarpattia» була можливість сфотографуватись на спеціалізованій фотозоні із зображенням гірськолижної траси та лижника.

Також, учасниками від Закарпаття взято участь у Нетворкінгу туристичних міст та регіонів «Нова роль Організації управління дестинаціями (DMO), в процесі сталого розвитку територій», а також у B2B WORKSHOP 10*10 під час якого 10 міст та регіонів України зустрілися з 10 міжнародними байєрами. Закарпатську область було презентовано для байєрів зі Азербайджану, Латвії, Литви, Ізраїлю, Кувейту, Туреччини, Франції,  Німеччини, Польщі та Великобританії. 

Author


Avatar