Всі новини

Семінар-навчання «Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху» продовжується

06 вересня відбулись перші у 2018 році семінар-навчання: «Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху» для власників сільських садиб та тих, хто тільки планує займатися цим видом діяльності. На семінарі розглядались питання розвитку сільського туризму,  нових можливостей та перспектив для мешканців сільської місцевості Закарпатської області.

Семінар-навчання проводиться у рамках реалізації заходів Програми  розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки.

Учасників семінару з Ужгородського, Великоберезнянського та Перечинського районів гостинно приймало місто Перечин.

Зустріч проходила у атмосфері продуктивного спілкування. Голова обласного осередку спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні «Закарпатський обласний осередок розвитку сільського туризму» Богдан Пранничук ознайомив присутніх з правовими підставами надання послуг у сфері  сільського туризму та інформував про  стан його розвитку на території Закарпаття. По завершенню навчань учасникам семінару було надано методичні рекомендації  зі створення та функціонування сільських садиб, розглядалися питання як і чим можна зацікавити туриста у конкретній місцевості, та як створити позитивний імідж садиби.

Корисними були успішні приклади практиків діяльності сільських садиб Карпатського регіону. Їх представив голова Івано-Франківської обласної спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні та експерт  з надання категорії рівня якості туристичних послуг сільської садиби Павло Горішевський.

Свої здобутки у сфері сільського туризму на семінарі презентувала власник вело-садиби «Bed&Bike Dobra Nuc» Аліса Смірна, яка поділилася досвідом  втілення ідеї  прийому велотуристів та  створення гостинного будинку для подорожуючих.

Департамент економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації спільно з Закарпатським обласним осередком розвитку сільського туризму запрошують всіх бажаючих взяти участь у наступних семінарах з даного питання, які проходитимуть у районах області. Реєстрація учасників відбувається у онлайн режимі за посиланням   http://zaktour.gov.ua/реєстрація-на-семінари-навчання-з-сіл. 

Author


Avatar