Всі новини

Святкування з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Щорічно в перший день літа відзначається світле свято  «Міжнародний день захисту дітей», що символізує зростання і гармонію.

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. За однією із версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестиваль човнів-драконів), яке припало на 1 червня. Завдяки щасливому випадку цей день збігся із часом проведення «дитячої» конференції в Женеві.


У Міжнародного дня дітей є свій офіційний символ – прапор. На зеленому полотні, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі розміщені фігурки ‒ червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, ‒ це символ нашого загального дому.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей у місті Ужгород буде відбуватись комплекс заходів, які включають в себе: конкурс кулінарної майстерності, фестиваль дитячих страв «Ням-Ням Фест» та фестиваль дитячої творчості «До-ре-мі-фа-солька».
 
З однакової кількості продуктів колективи понад двох десятків дитсадків міста представлять приготовані страви, дегустуватиме їх конкурсне журі, яке визначатиме кращих у номінаціях: «Найоригінальніша презентація», «Найкорисніші страви», «Солодка мрія», «А такого не було ні в кого!».

Початок – об 11:00, набережна Незалежності (біля Лінгвістичної гімназії).

Також, на святковий концерт до Міжнародного дня захисту дітей запрошують вихованці ужгородських закладів дошкільної освіти та НВК.

Близько трьох сотень дітей подарують містянам та гостям обласного центру Закарпаття насичену програму з піснями і танцями. Під час концертної програми виступлять танцювальний клуб  «Родем» і колектив «Ескада».

Початок – о 10:00. 

 

 

Author


Avatar