Всі новини

Родзинкою «Медовуха-фесту» стане медовий бальзам-настоянка з дев’яти цілющий трав, які ростуть на Закарпатті

Медову паленку міцністю 70 градусів виготовлятимуть упродовж двох днів у рамках майстер-класу  під час уже традиційного «Медовуха-фест» в Ужгороді, який проходитиме 17-18 лютого на набережній Незалежності.  Відвідувачі заходу матимуть можливість  відслідкувати весь процес «виробництва» міцного напою з консультаціями і «розкриттям секретів» від фахівців, які спеціалізуються на його виготовлені. Також гості свята зможуть  скуштувати і придбати напій на ярмарку.
Як повідомив голова Асоціації пасічників Закарпаття Володимир Лях, очікують на участь близько 40  закарпатських бджолярів, які представлять мед і широку палітру медових продуктів та виробів із них.
Основною ж родзинкою цього року стане медовий бальзам (настояна на меді 28-30 градусна витяжка з 9 цілющих трав нашого краю).
Окрім пасічників, на «Медовуха-Фесті»  представлять свою продукцію також винороби, сировари, виробники сувенірів. Можна буде і скуштувати традиційні закарпатські страви, на сцені триватиме марафон виступів фольклорних самодіяльних та професійних колективів із усього Закарпаття.

Author


Avatar