Всі новини

Під час публічного звітування щодо виконання заходів бюджетних програм підписали Меморандум про співпрацю в туристично-рекреаційній галузі

Незважаючи на те, що в околиці Закарпатських міст і селищ вже прийшла весна,  на високогір’ях нашої області вирує зимня та небезпечна погода.

Закарпаття люблять всі! Адже кількість бажаючих помилуватися Карпатами, покататись на лижах чи сноуборді, відчути лікувальний ефект від бальнеологічних процедур та й просто відпочити думками на Землі наближеній до неба, постійно збільшується!

Але безпека туриста перш за все! Отож, на часі питання щодо безпеки, комфорту та якості надання послуг туристично-рекреаційною галуззю. Ця робота безпосередньо стосується й рятувальників Закарпаття, адже ця зима стала своєрідним випробуванням для підрозділів гірської пошуково-рятувальної служби. Так, з початку 2019-го в  горах було надано допомогу 166 громадянам, з яких 150 осіб отримали першу долікарську допомогу.

Тож 19 березня, в малому залі Закарпатської ОДА, під час публічного звіту виконання заходів  бюджетних програм,  відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між департаментом економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА, управлінням ДСНС України у Закарпатській області й Громадською радою при Закарпатській облдержадміністрації.

Для подальшого сприяння розвитку туристичної галузі на Закарпатті та відповідно до цього документа, передбачається розробка відповідних нормативних актів, які регламентуватимуть обов’язкову реєстрацію туристів перед виходом у гори. Це питання останнім часом є пріоритетним для забезпечення безпеки відпочивальників. Також наголошувалося на формуванні й розвитку руху громадських рятувальників, які будуть активно залучатися для допомоги туристам на місцях.
Учасники зустрічі були одностайні, що реалізація даної угоди буде ефективно працювати на покращення туристичного потенціалу регіону та покращить безпеку відпочиваючих!

Author


Avatar