Всі новини

ПРО ПОКАЗНИКИ ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТУРИСТИЧНО-РЕКРЕАЦІЙНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ

За даними моніторингу департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації за шість місяців 2018 року найбільше туристів відвідало Мукачівський, Хустський, Берегівський райони та міста Мукачево і Берегове.

За інформацією закладів розміщення області кількість обслугованих туристів за першу половину поточного року становить 150213 особи. Обсяг послуг, які надані туристам, збільшився до відповідного періоду минулого року на 33,5 відсотків. Також суб’єктами туристичного ринку у цьому році скеровано на розбудову і реконструкцію  матеріально – технічної бази готельного господарства 1 млн. 192 тис. грн., та перераховано податків до  бюджетів всіх рівнів більше 35 млн. грн.

Наразі, заповідні та природні території нашого краю за півроку відвідало майже 60 тис. осіб  та 244 тис. осіб прийняли краєзнавчі, історичні, художні, меморіальні музеї краю.

Літо –  час відпусток, подорожей та втілення мрій… Бажаємо всім гарного туристичного сезону, яскравих подій та незабутніх вражень на Землі, наближеній до неба!

Author


Avatar