Всі новини

Профікемп – 12 місяців натхнення, наполегливої праці, нових знань та високих результатів

Команда учнів 10-х класів з м. Рахів «Fun-Route» працювала протягом року в ході міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «Профікемп», метою якого було поглиблене вивчення школярами рідного краю, його унікальних природних та культурно-історичних пам’яток; сприяння вихованню в учнівської молоді патріотизму, бажання працювати на благо своєї Вітчизни; популяризація серед учнівської молоді актуальних на ринку праці України професій туристично-рекреаційного спрямування; сприяння ефективній зайнятості молоді та успішній побудові майбутньої професійної кар’єри.

У Скадовську честь нашої області захищала команда «Fun-Route»,  яка перемогла в обласному етапі проекту. Учасники змагались з профікемпівськими командами з «Робінзон&company», м. Скадовськ, Херсонська область,  «Вільний вітер» Гощанського району, Рівненська область, «Oil City», м. Борислав, Львівська область.

Команди брали участь у майстер-класах з виготовлення трембіти, ткацтва, вишивання, приготування бриндзі та інших гуцульських сувенірів.

Сьогодні турист став вимогливішим до якості місцевого культурного продукту. Він шукає унікальності та автентичності, яку, на жаль, багато регіонів втратили, а «Фанрутівці» підкреслили всі ці вимоги у своїх автентичних сувенірах, у любові до рідного краю та клопіткій роботі над туристичним путівником «12 днів мальовничою Рахівщиною». І саме в номінації «Кращий туристичний маршрут» команда рахів’ян здобула перше місце.

Саме новий туристичний маршрут і був основною метою проекту. Кипіла робота над створенням унікального та доступного формату для туриста, зокрема і іноземного, адже путівник перекладений на англійську мову.

Опис загального маршруту розбитий на 12 різних маршрутів, що дає можливість туристу обрати один з них або ж декілька. В путівнику відзначені поради туристам щодо необхідного спорядження, готелів, місць харчування та шляхів приїзду. Текст ілюстрований фотографіями відвідуваних 60 об’єктів. Здається ніби вчора дружня команда здійснювала вихід на найвищу вершину України – Говерлу, та інші двохтисячники Карпат.

 Команда «Fun-Route» на чолі зі своїми кураторами почувається вдячно, гордо мотивовано, життєрадісно, щасливо, бешкетно і цей перелік почуттів можна продовжити безкінечно, адже все не можна передати словами!

Author


Avatar