Всі новини

Проведено черговий семінар-навчання у сфері сільського туризму для мешканців Хустського району

25 жовтня у м. Хуст відбувся черговий семінар – навчання з питань започаткування власної справи у сфері сільського туризму для мешканців Хустського району. На зустрічі заступник голови Хустської районної державної адміністрації Михайло Попович говорив про підтримку сільського туризму та власників сільських садиб органами виконавчої влади та створення сприятливих умов для перспективного розвитку цього виду діяльності у селах Хустщини.

        Цікавим для слухачів семінару став виступ доцента кафедри туризму Державного вищого начального закладу «Ужгородський національний університет» Андрія Мельника про особливості оцінки споживчого ринку та його сегментацію в сучасних умовах розвитку туризму в Закарпатті. Особливу увагу було приділено новим можливостям позиціювання та рекламування туристичних послуг садиб з використанням доступних інтернет-ресурсів.

         Голови Закарпатського та Івано-Франківського осередків Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні   Богдан Пранничук та Павло Горішевський у своїх виступах зосередилися на практичному втіленні нових ідей та використанні набутого досвіду для започаткуванні та розвитку власної справи у сільському туризмі.

         Нікого не залишила байдужим презентація  власниці садиби «Червона ружа» Олександра Пригара, яка не тільки розповіла про досвід функціонування своєї садиби, але й надихнула слухачів на практичні досягнення у сільському туризму. Презентація містила поради та плани на майбутнє для покращення попиту на туристичні послуги сільської садиби.

Наступний семінар для власників сільських садиб Міжгірського району відбудеться 07 листопада 2018 року. Запрошуємо до участі усіх бажаючих!

Author


Avatar