Всі новини

Оголошено сьомий конкурсний відбір проектів для фінансування в рамках Програми «Routes4U – Сприяння регіональному розвитку через транснаціональні культурні маршрути»

Оголошено сьомий конкурсний відбір проектів для фінансування в рамках Програми «Routes4U – Сприяння регіональному розвитку через транснаціональні культурні маршрути»

  • Період імплементації: з 15 жовтня 2019 до 01 квітня 2020;

  • Бюджет програми: максимальна сума гранту становить 10 000 євро / грант;

  • Критерії відбору: участь можуть брати юридичні особи відповідальні за сертифіковану мережу «Культурних Маршрутів Ради Європи» або за пріоритетні проекти культурних маршрутів, визначених в рамках Routes4U, які охоплюють принаймні три визначені макро-регіони;

  • Дедлайн подачі заявки: 09 вересня 2019;

  • Заявки на участь слід подавати на електронну адресу: routes4u@coe.int


Для більш детального ознайомлення з правилами подачі аплікаційних форм та участі у проекті перейдіть за посиланням: https://pjp-eu.coe.int/en/web/cultural-routes-and-regional-development/grant-system-3?fbclid=IwAR3zLbiZST8GSAnyrRSX46M_8oIJ13-JLg2OHLgnhf6VcE-QTb468CDZhwo

Також, пропонуємо усім охочим взяти участь у дослідженні, яке проводиться в рамках Стратегії ЄС для Дунайського регіону з метою розроблення брендингової стратегії для Дунайського регіону. Відповідний запитальник розміщено за посиланням: https://es.surveymonkey.com/r/DanubeRegion.

Довідково про проект Routes4U

Проект Routes4U був запущений в рамках спільної програми між Радою Європи (Генеральним директоратом Демократії) та Європейським Союзом (Європейська Комісія – DG REGIO).

30-місячний проект (2017-20) посилює регіональний розвиток через культурні маршрути Ради Європи в Балтійському, Дунайському, Адріатичному, Іонічному та Альпійському регіонах. Ці макрорегіони ЄС охоплюють 27 країн та більше ніж 340 млн людей.

Метою Routes4U є створення синергії між культурними шляхами Ради Європи та чотирма макрорегіональними стратегіями ЄС. Культурні маршрути Ради Європи є транснаціональними мережами культурного співробітництва, які залучають місцеве населення до захисту спільної спадщини, зміцнення сталого культурного туризму, регіонального розвитку та сприяння транснаціональному співробітництву в галузі культури. Макрорегіональні стратегії об’єднують регіони держав-членів і третіх країн, розташованих в одній географічній зоні, з метою спільного вирішення спільних проблем і досягнення економічної, соціальної та територіальної єдності.

Цілі Routes4U:

  1. Регіональний розвиток: зміцнення сталого соціального, культурного та економічного розвитку в 4 макрорегіонах ЄС через культурні маршрути Ради Європи.

  2. Культурне співробітництво: Сприяти культурному співробітництву між (місцевими, національними та міжнародними стейкхолдерами 4 макрорегіонів ЄС).

  3. Соціальна згуртованість: сприяння участі громадянського суспільства, забезпечення потенціалу культурної спадщини як ресурсу для сталого розвитку.


Проект спрямований на створення дуже конкретних інструментів для сприяння регіональному розвитку через політику культурної спадщини. Серед оприлюднених заходів, визначення та розробка керівних принципів для транснаціональної регіональної політики щодо культурних маршрутів.

 

Author


Avatar