Всі новини

На Іршавщині відбудеться «Боржавська Регата»

Цьогоріч, не тільки в Ужгороді відбудеться Регата. Досвід ужгородських колег перейняли активісти з Іршавщини, які організовують «Боржавську Регату».

Відбудеться ця подія 14 липня у с. Довге і проводиться з метою збереження екологічного стану річок, дотримання техніки безпеки на воді та пропаганди програми «Боржава».  

Боржавська Регата – водне спортивне змагання по річці Боржава, яке вперше започаткується в с. Довге. Це веселий атракційний захід з азартом та визначенням переможців.

Старт: вище центрально мосту о 16:00 (щоб потрапити на старт, достатньо буде рухатися по вказівниках!)

Фініш: біля «Салея»

Після завершення запливу,  учасниками Регати буде підписано меморандум та створено так званий «Боржавський Флот». На святі передбачаються різноманітні конкурси, змагання, кулінарні майстер класи, розваги для дітей, аквагрим ))
Тож організатори щиро чекають на всіх бажаючих.

До участі запрошуються будь-які немоторні плавальні засоби: – човни, надувні човни, плоти, конструкції з пінопласту і т.д. Вітаються саморобні конструкції, з оригінальними декором  та костюмами учасників.

Команди формуються від: 1 – особи і більше, вік необмежений, неповнолітні в команді супроводжуються дорослими. Судно обов’язково  повинно бути облаштоване  мінімум одним рятувальний кругом, або желеткою.

За результатами Регати нагороджуються переможці в таких номінаціях:

«Телекі на камері» (найшвидше судно)

«Верховинський Якорь» (команда яка найбільш пройдеться)

«59 Повінь» (найоригінальніше судно)

«Нащадки Довгая» (найчисленніший екіпаж)

Реєстрація проводиться по тел.:+380967239906


Author


Avatar