Всі новини

На Прикарпатті триває Карпатський форум регіонального розвитку

31 травня на Прикарпатті розпочав роботу Карпатський форум регіонального розвитку, на якому обговорюють можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації.

Карпатський Форум регіонального розвитку «Можливості розвитку гірських територій в умовах реформи децентралізації» проводиться  з ініціативи Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, підтримки облдержадміністрації, Програми «U-LEAD з Європою», Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в м. Яремче.

Протягом двох днів нардепи, міністри, голови ОДА та ОТГ обговорюватимуть проблеми і перспективи Карпатського регіону.

 У заході беруть участь понад 170 гостей з чотирьох областей України (Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської), а також з Польщі, Німеччини, Румунії.  Також  Карпатський форум регіонального розвитку відвідав президент України Петро Порошенко.

«Сьогодні дуже значимо, що зі сторони Президента та уряду приділяється значна увага питанням регіонального розвитку гірських територій. Адже Карпатський регіон – це 715 населених пунктів, це населення, яке нам потрібно інтегрувати в життя держави. Але всі проблеми неможливо вирішити, якщо не вивчити їх з середини», – відмітила Марія Савка.

Активну участь у програмі заходу беруть голова обласної державної адміністрації Геннадій Москаль та голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс. На заході також присутня офіційна делегація від Закарпатської області у складі голів РДА та районних рад.  Також,

Форум триватиме два дні. Перший день присвячений обговоренню державної та регіональної політики гірських територій. Генеральний директор Директорату з питань розвитку місцевого самоврядування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Сергій Шаршов презентував сильні та слабкі сторони Карпатського регіону і можливості розвитку гірських територій.

Author


Avatar