Всі новини

На Закарпатті триває тематичний тур «Відкрий Закарпаття. Земля, наближена до неба»

З метою розвитку ділового туризму та у рамках реалізації Програми розвитку туризму та курортів на Закарпатті, в області розпочався пізнавальний тематичний тур «Відкрий Закарпаття. Земля, наближена до неба».

Серед учасників туру представники Американської торгівельної Палати в Україні, генеральний менеджер компанії «Mitsubishi Ukraine» та провідні українські компанії.

Початком туру стала робоча зустріч вищезазначених офіційних представництв із керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації з питань розвитку економіки, туризму, інвестицій та транскордонного співробітництва. У діловому колі було обговорено безліч стратегічних питань, які суттєво впливають на залучення інвестицій та розвиток нашого регіону. Серед основних із них це необхідність відновлення авіаційного сполучення аеропорта «Ужгород» та розвиток інфраструктури, покращення якості надання туристичних послуг, здійснення заходів щодо безпеки туристів та оголошення  природних територій курортними.

Під час ділової подорожі, учасники ознайомляться з конференц-сервісом Закарпатської області, зокрема оглянуть зали оснащені необхідним мультимедійним обладнанням для проведення конференцій, тренінгів та семінарів, у тому числі міжнародного рівня.

Також, перебування на  Закарпатті дасть можливість нашим гостям ознайомитись із стравами закарпатської кухні та національних меншин, які проживають території області. Маршрут туру пролягає територією Ужгородського, Перечинського, Міжгірського, Мукачівського та Свалявського районів.

Author


Avatar