Всі новини

На Великоберезнянщині відновлено та впорядковано «Джерело Ангела»

Нещодавно у с. Стужиця Великоберезнянського району відновили «Джерело Ангела». Зараз джерело готове до відвідування гостей та жителів Закарпаття. Символічно джерело було впорядковане та освячено на величне свято Покрови Пресвятої Боговодиці. 

Управління туризму та курортів ДЕРТ Закарпатської облдержадміністрації рекомендує організаторам подорожей на Закарпатті включати «Джерело Ангела» при розробці екскурсійний програм. Джерело може стати частиною багатьох туристичних маршрутів, оскільки воно розташоване в дуже зручному місці.

Для довідки: від джерела зі смачною водою до кордону із Словаччиною 8, 5 км, а до польського – 2 км.  Поруч проходить маршрут до точки стику кордонів трьох країн «України-Словаччини-Польщі». До речі, відвідуючи джерело можна відразу вирушити через панорамну гору Фігура до місця падіння метеориту «Княгиня», який знаходиться на території Ужанського національного парку. Окрім того, територія Великоберезнянського району вкрита Буковими пралісами Карпат, які з 28 червня 2007 року включені до переліку обʼєктів Світової спадщини ЮНЕСКО, а зовсім поруч від «Джерело Ангела» знаходяться тисячолітні дуби «Дідо-дуб»  (1200 років) та «Дуб-Чемпіон» (1300 років).

Author


Avatar