Всі новини

Мінекономрозвитку запрошує український бізнес та неурядові організації до участі в програмі Global Best Practice Programme «ЕКСПО-2020»

Організаційний комітет виставки «ЕКСПО-2020» в Дубаї оголосив про початок відбору проектів, які стануть частиною програми Global Best Practice Programme.

Місія Global Best Practice Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

Впродовж роботи Всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020», яка відбудеться у Дубаї (ОАЕ) 20 жовтня 2020 року10 квітня 2021 року, програма сприятиме просуванню ідей та ініціатив щодо покращення життя населення країн-учасниць виставки, економічної та екологічної ситуації, а також шляхи, якими автори та учасники проектів здійснюють свій внесок у сталий розвиток.

Оргкомітет «ЕКСПО-2020» очікує на участь проектів, які покликані вирішувати глобальні виклики в таких сферах:

• інклюзивне та дієве надання послуг;

• засоби до існування та розвиток підприємств;

• життєздатні середовища існування;

• соціальний розвиток;

• харчова та енергетична безпека, доступ до питної води.

До участі у програмі запрошуються: уряди, корпорації, міжнародні організації, неурядові організації, представники академічних кіл та громадянського суспільства.

 

Кінцевий термін для подачі заявок – 30 червня 2019 року.

 

Подати власну заявку на участь у програмі та отримати додаткову інформацію про програму ви можете за посиланням.

 

Author


Avatar