Всі новини

Закарпаття у Львові

16-18 жовтня у м. Львів пройшла Міжнародна виставка ТурЕКСПО у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2018, яка зібрала туристичних операторів з усієї України та світу, заклади розміщення та відпочинку, транспортні послуги, авіакомпанії, активний, пригодницький і екологічний туризм, інформаційні технології тощо.

На закарпатському стенді було представлено зимовий відпочинок та гастрономічний туризм, оскільки 2018 рік Всесвітньою туристичною організацією оголошено роком гастрономії. Закарпаття пропонувало відвідувачам гастро родзинки, зокрема в перший день виставки було проведено дегустацію вина від ТОВ «Виноробна компанія Шато Чизай» (Берегівський р-н), сирів від Селиської сироварні (Хустський р-н) та «Перечинської мануфактури» зі смачними іршавсьми медовими продуктами. Другий день виставки відзначився дегустацією мінеральної води від ТК «Теплі води», гечанського сливового леквару, сирів від Селиської сироварні, вина та соків від ТМ «Жайворонок». На стенді також працювали ТО «Ажіо-тур», туристично-інформаційний центр Мукачева та Берегівський міськвиконком.

 Окрім частувань Закарпаття взяло участь у діловій програмі, зокрема під час презентації «Україна, яку ви ще не знали» представили печерне Закарпаття, унікальну буйволину ферму, дегустаційний зал леквару, неповторні сакури та долину крокусів, чарівні міні-скульптурки. Запросили відвідувачів на неповторні фестивалі вогню та миколайчиків.    

Стенд Закарпаття відзначився неабиякою цікавістю з боку відвідувачів, адже туризм Закарпаття динамічно розвивається, завжди пропонує  щось нове, цікаве, незвідане та вражаюче.

Author


Avatar