Всі новини

Закарпаття на виставці UITT 2019

З 27 по 29 березня у м. Київ на щорічній Міжнародній туристичній виставці «Україна – подорожі та туризм» Uitt-2019 загальнообласним стендом «Welcome to Zakarpattia» презентовано туристичний потенціал Закарпаття.

Акцент цьогорічної весняної виставки орієнтований на оздоровленні та рекреації, цвітінні Долини нарцисів та сакур. Стенд Закарпаття, оформлений у яскравих рожевих зображеннях цвітіння сакур, зібрав чимало відвідувачів.       

Загальна виставкова площа об’єднаного стенду Закарпаття склала 24 квадратні метри.

Спільну участь у виставці на зазначеному стенді розділили: управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, представники Ужгородської міської ради, санаторно-оздоровчий комплекс «Термал Стар» (Ужгородський район),  готельно-розважальний комплекс «V&P» (м. Хуст), дегустаційний зал «СироВина» (м. Ужгород), туристичний оператор «Ажіо-тур» (с. Колочава Міжгірського району), ресторанний комплекс «Графський двір» (м. Мукачево) та туристично-інформаційні центри м. Мукачево та Іршави.     

Також, окремим стендом на виставці Uitt-2019  презентований готель «Адреналін», який розташований на найвисокогірнішій гірськолижній полонині України – «Драгобрат».

Оптимальне та зручне розміщення стенду Закарпаття дозволяло брати участь майже у всій ділові програмі виставки на якій говорили про розвиток внутрішнього туризму, про податки, тарифи та державне регулювання в туристичній галузі.

На обласному стенді було представлено багато новинок у вигляді інформаційно-промоційної продукції. Зокрема це довідники «Закарпатське СПА», «Закарпатські страви», оновлені «Туристичні маршрути», «Зимове Закарпаття» та флаєр «Квітуче Закарпаття».

Гостей нашого стенду пригощали та частували закарпатськими стравами напоями та найсмачнішою в Україні кавою.
Author


Avatar