Всі новини

Закарпаття в очікуванні

На звернення голови Закарпатської облдержадміністрації Г. Москаля  щодо введення додаткових пасажирських поїздів сполученням Ужгород-Київ та Київ-Ужгород ПАТ «Укрзалізниця» повідомило, що опрацьовується можливість запровадження курсування поїзда в сполученні Київ-Ужгород складом електропоїздів виробництва Hyundai Rotem (HRCS 2) або ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (ЕКр-1).

На першому етапі реалізації зазначеного проекту ПАТ «Укрзалізниця» проведено моніторинг технічного стану залізничної інфраструктури: колії та контактної мережі дільниці Львів-Мукачево-Чоп-Ужгород для курсування поїзда зі швидкостями, які забезпечують долання всього маршруту завдовжки 876 км орієнтовно за 10 год. 30 хв. – 09 год. 30 хв.

Разом з цим, у зв’язку з відсутністю вільного рухомого складу швидкісного електропоїзда, призначення нового поїзда категорії «Інтерсіті+» або «Інтерсіті» сполученням Київ-Ужгород планується за рахунок оптимізації існуючого сполучення поїзда «Інтерсіті+» №743/744 Київ – Львів з його продовженням до станції Ужгород (або Мукачево).

Зважаючи на витрати додаткового часу на проведення підготовчих робіт, проведення експериментальних поїздок поїздів складами двосистемних електропоїздів HRCS2 або ЕКр-1 на маршруті Львів-Мукачево-Чоп-Ужгород перенесено з другої декади липня на другу декаду серпня.

Рішення щодо запровадження швидкісного сполучення із Закарпаттям, що забезпечуватиметься поїздом категорії «Інтерсіті+» або «Інтерсіті» в сполученні Київ-Мукачево-Чоп-Ужгород, прийматиметься за підсумком проведення комплексної оцінки готовності інфраструктури, експериментальних поїздок рухомого складу та з урахуванням усіх інших чинників.  

Що ж, маємо надію на реалізацію проекту та чекаємо другої декади серпня.

 

Author


Avatar