Всі новини

Закарпатська область приваблює все більшу кількість туристів

Низка фестивалів, а особливо основна атракція весняного Закарпаття – цвітіння сакур,  з року в рік  приваблює все більшу кількість туристів до нашої області.   

Подивитися на  цвітіння сакур, зануритися у іх рожевий цвіт та стати учасником весняної феєрії приїжджають туристи і мандрівники, молодь і романтики всіх поколінь і звідусіль.  У цей період  в Закарпатті проводяться фестивалі «Сакура-фест», «Агросакурафест»  «Fire life fest», міжнародні змагання з бальних танців «Uzhgorod Open-2018» (м. Ужгород),  дні відкритих дверей у «Шато Чизай» у м. Берегово,  «Чемпіонат бограчу» в с. Косино Берегівського  району, фестиваль «Огинь і мнясо» у м. Мукачево.

Про збільшення кількості туристів у цей період свідчить і відвідування Закарпатського  обласного краєзнавчого  музею  ім. Т. Легоцького у м. Ужгороді. Тільки у квітні 2018 року  музей відвідало 20177 осіб , із них у період  фестивалю «Сакура – фест» -та «Агросакурафест» – 17473. Для порівняння: у першому кварталі ц.р. заклад відвідало 23383 відвідувачів.

Відповідно до інформації, наданої районами області, у січні-квітні 2018 року кількість відпочиваючих на Закарпатті збільшилася на 9,05 % порівняно до аналогічного періоду минулого року. Обсяг наданих туристичних послуг туристично-рекреаційної галузі та готельного господарства області становить  156 мільйонів 198 тис. грн. Кошти, скеровані на модернізацію (реконструкцію) матеріально-технічної бази готельного господарства області у січні-квітні ц.р. становлять 724,8 тис. грн. (у квітні ц.р. 166,3 тис. грн.). Інформація районів щодо основних показників розвитку туристично-рекреаційної галузі та готельного господарства  продовжує надходити.

Author


Avatar