Всі новини

Екологічний туризм та національні парки України на виставці «ТурЕКCПО»

В період з 30 жовтня до 1 листопада у м. Львів, в рамках найбільшої регіональної туристичної виставки «ТурЕКСПО», відбуватиметься спеціалізована програма «Природно-заповідні території та екологічний туризм України».

Запрошуються представники туристичного та дотичного бізнесу (туристичні фірми, гідів, пункти прокату, ресторанний і сувенірний бізнес і т.п.), представників громад, туристичні та екологічні організації до активної участі у даному заході, який направлений на промоцію природних територій України та їх активне використання для розвитку екологічного туризму. На даному заході можна буде відкрити для себе найцінніші природні місця з усіх куточків України, дізнатися про них більш детально, а також отримати предметні консультації з приводу комунікацій, інфраструктури, місць ночівлі та інших послуг на місцях. Програма направлена на встановлення прямих контактів з національними природними парками та біосферними заповідниками усіх куточків України. Для представників громад захід буде корисним для розуміння напрямків розвитку природного потенціалу своїх територій.

Окрім роботи виставкового стенду, програмою передбачено панельну дискусію щодо розвитку екологічного туризму в Україні, а також вечірнє представлення діючих екотурів зі всіх регіонів.

Детальна програма заходів за посиланням: https://drive.google.com

Запитання щодо загальної програми та її окремих частин за електронною поштою: greenwaysukraine@gmail.com або телефонами: +380675068039 (Сергій), +380674961657 (Павло). 


Author


Avatar