Всі новини

До уваги фахівців екскурсійного супроводу та екскурсантів!

Затверджено нову вартість платних послуг Мукачівського історичного музею з 15 квітня 2019 року.

Виконавчим комітетом Мукачівської міської ради було підтримано проект рішення «Про затвердження вартості платних послуг Мукачівського історичного музею». Дане рішення було прийнято з метою залучення додаткових коштів, спрямованих на покращення матеріально-технічної бази, оновлення фондів Мукачівського історичного музею та культурного обслуговування відвідувачів.

Також затверджено перелік пільгових категорій, які матимуть право безкоштовного входу на територію Мукачівського історичного музею за умови пред’явлення відповідних підтверджуючих документів: ветерани ВВВ, інваліди війни та діти війни, учасники бойових дій та учасники АТО; діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, вихованці шкіл-інтернатів та дитячих будинків; інваліди дитинства та інваліди 1 та 2 груп загального захворювання, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілі від Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії, діти віком до 6-ти років. Дані категорії також мають право безкоштовного обслуговування на екскурсійні послуги (група до 25 осіб).

Отже, згідно із новою затвердженою вартістю, що набирає чинності з 15 квітня цього року, вхідні квитки та послуги Мукачівського історичного музею становитимуть:

Вхідні квитки:

– для дорослих (1 особа) – 50,00 грн.

– пільговий (для дорослих з карткою «Мукачівця») (1 особа) – 25,00 грн.

– для дітей (1 особа, до 14 років) – 30,00 грн.

– пільговий (для відвідувачів, які мають соціальні пільги (студенти, пенсіонери) при наявності посвідчення) – 40,00 грн.

– пільговий (для пенсіонерів та дітей з карткою «Мукачівця») – 15 грн.

Екскурсійні послуги:

– для дорослих (група до 25 осіб) -150,00 грн.

– для дітей (група до 25 осіб) -100,00 грн.

Інші послуги:

– Вінчання (у приміщенні екуменічної церкви) – 500,00 грн.

– Укладання шлюбу (бастіон) (2 години) – 1000,00 грн.

– Послуга «Шлюб за добу» – 2500,00 грн.

– Проведення кінозйомок (1 година) – 500,00 грн.

– Надання Лицарського залу (конференц-залу) для проведення урочистих та культурних заходів (1 година) – 500,00 грн.

– Надання приміщення картинної галереї для проведення виставок (14 днів) – 2000,00 грн.

Детальніше з даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті Мукачівської міської ради у розділі «Документи» (Рішення виконавчого комітету).

Author


Avatar