Всі новини

До уваги суб’єктів туристичної діяльності!

28-30 березня, на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ) відбудеться UITT  -24 Міжнародна туристична виставка «Україна – подорожі та туризм» .

UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів,  туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

Цьогорічна туристична виставка, як і завжди, продовжить традицію акцентувати на  культурно-туристичному потенціалі України і ознайомленні вітчизняних і зарубіжних відвідувачів і гостей виставки з туристичними можливостями українських міст та регіонів.

Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації передбачає участь у вищезазначеному виставковому заході та пропонує суб’єктам туристичної діяльності розглянути можливість спільної участі на загальнообласному стенді «Закарпаття туристичне».

Для участі у виставці необхідно заповнити  АНКЕТУ-учасника.doc    учасника та надіслати її на електронну адресу: zak.oda.tour@gmail.com

За більш детальної інформацією звертайтесь за телефоном: (0312) 65 90 32

Author


Avatar