Всі новини

До уваги майстрів художнього розпису Закарпаття!

26 серпня 2018 року на території колишньої військової радіолокаційної станції «Памір», що на висоті 1600 м над рівнем моря, на вершині гори Томнатик (гора в українських Карпатах, у масиві Яловичорські гори), в с. Шепіт Путильського району Чернівецької області, відбудеться фестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта!». Одним із заходів проведення фестивалю є розмальовування однієї куль буковинським сакральним буковинським  орнаментом. 
Проведення фестивалю має на меті розвиток сталого туризму в Карпатському регіоні, формування творчих художніх смаків, естетичне виховання на основі національно-культурних традицій, сприяння духовному розвитку населення, створення бізнес-платформи для формування конкурентноспроможнього ринку туристичних послуг відповідно до європейський стандартів. Також, метою заходу є  представлення областей Карпатського регіону на Буковині планується залучити художників із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської областей до розмалювання куполів станції притаманними орнаментами писанки відповідного регіону. Окрім того, у рамках заходу є можливість презентувати туристичний потенціал регіонів, представники яких запрошені до участі в заході. 
Враховуючи вищенаведене, рекомендуємо закарпатським художникам та суб’єктам туристичної діяльності розглянути можливість участі у фестивалі та долучитись до розмальовування куполів станції сакаральними орнаментами закарпатської писанки. 
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +38 (0312) 52 28 23

Author


Avatar