Всі новини

До уваги лікувально-оздоровчих та рекреаційних закладів Закарпаття

11-14 березня у м. Львів відбудеться VІІІ Міжнародна SPА – Асамблея-2019, яка направлена на розвиток в’їзного та внутрішнього  туризму України.
VІІІ Міжнародна SPА – Асамблея-2019 – це головна подія SPA & Wellness України. Багатогранний міжнародний бізнес-майданчик, де одночасно відбуввається декілька значущих подій у туристичниій сфері: міжнародна конференція – «SPA- Асанблея» – подія для інвесторів, топ-керівників, менеджерів в галузі SPA & Wellness, краси та оздоровлення, готелів та курортів.
Також, 14 березня у програмі заходу запланована церемонія нагородження номінантів та переможців Всеукраїнського рейтингу Ukrainian SPA & Wellness Professional Award-2019.
До участі запрошуються представники органів влади, ЗМІ, бізнесових кіл з числа керівників туроператорів, санаторіїв, готелів, та інших предстаників сфери туризму і курортів та представників. 

Заповнити заявку можна за посиланням: Заявка учасника VIІI Міжнародної SPA-Асамблеї-2019

Організатором заходу є Всеукраїнська профспілка «Союз професіоналів SPA, курортів та Wellness об’єктів України». Організація здійснює свою діяльність в Україні понад 10 років  і головною метою її є сприяння розвитку SPA & Wellness-галузі  України, захист прав та інтересів фахівців галузі, покращення умов праці, а також інформаційна підтримка як членів профспілки, так і потенційних клієнтів та гостей SPA & Wellness закладів України.

Author


Avatar